23-24 lutego 2019, Gdańsk

PL | EN

WELLNESS & SPA

Obok rehabilitacji i fizjoterapii, sektor Wellness & SPA na trwałe zakorzenił się w sferze fitnessu. Dlatego chcąc wyczerpać temat w ramach jednego wydarzenia i jednego miejsca, na targach znajdziecie strefę Wellness & Spa.

 

Czekają na Was: prezentacja najnowszych preparatów, zabiegów, a także urządzeń. W ramach strefy poznacie wystawców specjalizujących się zarówno w usługach leczniczo-kosmetycznych, firmy zajmujące się wyposażeniem ośrodków odnowy biologicznej oraz hoteli, oraz sektor spa skierowany specjalnie do osób aktywnych. Nowością będą wystawcy prezentujący kosmetyki naturalne, ekologiczne, po które sięga coraz więcej osób, którzy poprzez zdrowy tryb życia utożsamiają naturalną pielęgnację ciała. 

 

Sektor będzie skierowany zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Każdy będzie mógł zapoznać się z wszelkim nowinkami branży, zasięgnąć porady wielu specjalistów jak i wyposażyć się na zbliżający się okres wiosenny. Klient biznesowy będzie mógł w ramach strefy nawiązać nowe kontakty, otworzyć nowe kanały dystrybucji czy też wyposażyć swoje obiekty w nowy sprzęt z sektora Welness & Spa oraz kosmetyki naturalne.