01-02 lutego 2020, Wrocław

PL | EN

Strefa treningów

(23-24.02.2019, Strefa zlokalizowana w hali nr. 2, wstęp z biletem Standard lub VIP)

 

 

   Sprzęt dostarcza:

Trenerzy

Daniel Żołek - trener teamu Be Active

Katarzyna Dziurska

Adrianna Palka

Sylwia Kamińska - Zdrofit

Manager ds. Zajęć Grupowych Zdrofit. Od 20 lat jest instruktorką fitness, trenerem personalnym i szkoleniowcem. Wyszkoliła wielu instruktorów fitness. Prowadzi zajęcia wzmacniające, choreograficzne oraz rozciągające. Wszechstronne wykształcenie zawodowe, pasja oraz autentyczność sprawiają, że od lat jest rozpoznawalnym i szanowanym instruktorem. Organizatorka warsztatów o zdrowym i aktywnym trybie życia "Zdrowe Wibracje", programu "Pozytywne Metamorfozy" oraz szkoleń dla instruktorów fitness. Wolne chwile spędza z rodziną, przyjaciółmi oraz dobrą książką.

Robert Chudziński - Zdrofit

Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor kettlebell, instruktor łyżwiarstwa figurowego oraz tańca a także masażysta I i II stopnia. Niezwykle energetyczna osoba. Na co dzień ceni sobie uśmiech oraz pozytywne podejście do życia. Od zawsze związany ze sportem, pierwsze kroki w sporcie stawiał jako sześciolatek. Prezenter fitness na Eu4ya 2015 r. i 2016 r. oraz szkoleniowiec w Fitness Activity School. Uczestnik konkursów fitness, takich jak: Tribal fitness, Reebok prezenter, New face of fitness. Były zawodnik kadry polskiej w łyżwiarstwie figurowym oraz uczestnik 3. edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie". Robert prowadzi formy wzmacniające, taneczne oraz prozdrowotne. Oprócz czuwania nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dba o niepowtarzalną, radosną atmosferę. Jego motto życiowe, to: Zawsze bądź sobą.

Magdalena Jagodzińska

Instruktorka fitness od 2011 roku oraz trener personalny. Od najmłodszych lat związana ze sportem i aktywnością fizyczną. Wolny czas zawsze spędza aktywnie. Fitness jest jej pasją i płaszczyzną, w której się realizuje. Najbardziej ceni i lubi w pracy instruktora to , że zaraża ludzi pozytywna energią i miłością do fitnessu. Jako instruktorka jest wymagająca ale zawsze uśmiechnięta, energiczna i dokładna. Zawsze motywuje i zachęca do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Podczas zajęć swoją energią, uśmiechem, entuzjazmem motywuje uczestników i udowadnia ,że jak chcesz to możesz wszystko.

Natalia Świenc - Zdrofit

V-ce Mistrzyni Świata w Fitness, finalistka Mistrzostw Europy oraz dwukrotna Mistrzyni Polski w Fitness. Promotorka zdrowego stylu życia, Trener Personalny, pasjonatka Cross Trainingu, Instruktorka Fitness i Kettlebell z ponad 10 letnim doświadczeniem popartym kilkudziesięcioma certyfikatami i wciąż na etapie rozwoju i pogłębiania wiedzy. Jej pasję, profesjonalizm i wszechstronność widać w bardzo indywidualnym podejściu do każdej osoby. Podczas prowadzonych zajęć zwraca szczególną uwagę na technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe z zakresu treningu funkcjonalnego, kształtowania sylwetki, mobilności, rozciągania oraz podstaw sztuk walki. www.nataliaswienc.pl

Beata Fidler-Plichta - Zdrofit

Absolwentka AWFiS Gdańsk, nauczyciel wychowania fizycznego. Od ponad 20 lat jest instruktorem fitness. Otwarta i energiczna, kocha pracę z ludźmi! Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i tanecznych typu Zumba. Podczas zajęć stawia na miłą atmosferę oraz prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.