Wrocław

PL | EN

Poprzednie edycje

IV EDYCJA 2019

Targi ESP Sport & Zdrowie tym razem zawitały do Gdańska!
 

W dniach 23 – 24 lutego 2019r. w AmberExpo Gdańsk odbyła się IV edycja targów fitness ESP. Tradycyjnie połączone były z kultowymi już  w Polsce zawodami kulturystycznymi - Debiutami PZKFiTS.

Była to już kolejna edycja tego wydarzenia sportowego, które po raz pierwszy zawitało do Gdańska. Impreza przyciągnęła liczne grono fanów sportu oraz przedstawicieli branży fitness. Przez bramy obiektu EXPO przewinęło się 15 106 osób.

Ponad 120 marek sportowych  prezentowało swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych. Nie zabrakło również przedstawicieli sprzętu fitness. Na targach pojawiło się wiele premierowych produktów. Każdy z uczestników mógł dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Targi ESP to przede wszystkim liczne imprezy towarzyszące.

 

Oprócz strefy wystawienniczej odwiedzający targi mogli podziwiać i brać udział w wielu imprezach towarzyszących m.in.:

 

Debiuty kulturystyczne PZKFiTS
 

Najpopularniejsze zawody kulturystyczne w Polsce przyciągnęły tłumy kibiców. Zgłosiło się ponad 330 zawodników, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Zawodom towarzyszyły niespotykane emocje. Partnerem Zawodów była firma ION Hair Design, a Sponsorem Generalnym ALLNUTRITION. Partnerzy targów to – Puritans’s Pride i Olimp Sport Nutrition.

 

 

Warsztaty fitness z Ewą Chodakowską i teamem Be Active

 

Ewa Chodakowska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci fitness na polskim rynku przeprowadziła treningi wraz z teamem Be Active z ramach ogólnopolskiej trasy Be Active Tour.
Wydarzenie przyciągnęło kilkaset fanek, które aktywnie uczestniczyły w treningach. Na koniec nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, wspólnych uścisków, a nawet łez wzruszenia.

 

 

Treningi fitness – Strefa fitness

 

Podczas drugiego dnia ESP Sport & Zdrowie instruktorzy Fitness Klubów Zdrofit i firma HMS (dostawca sprzętu fitness) zadbali o aktywne treningi dla Uczestników. Zajęcia odbywały się w wersji dynamicznej na scenie oraz w wyciszonym pokoju – zajęcia z jogi, pilatesu, stretchingu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się trening z Ambasadorką targów ESP – Katarzyną Dziurską, która zrobiła duże show swoim tanecznym treningiem!

 

 

Konferencje szkoleniowe

 

Podczas 2 dni targów Organizatorzy zadbali o edukację Uczestników. Dlatego odbyło się 5 certyfikowanych konferencji – ESP Academy, Konferencja Zdrowa Sylwetka, Fizjo Academy, Fizjo Academy Pro, Konferencja „Strefa Fitness w hotelu”. Swoją wiedzą podzielili się uznani Specjaliści
z poszczególnych sektorów. Każdy z Uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w konferencji.

 

Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA K1 i Mistrzostwa Polski Submission Only
 

Fani tego niezwykle widowiskowego sportu mogli podziwiać zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski. Była to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi sztukami walk.  Nie brakowało emocji oraz doskonałych i widowiskowych walk.
 

 

Gwiazdy Fitness

Targi ESP kojarzą się wszystkim z obecnością Gwiazd fitness. Nie inaczej było w Gdańsku. Ambasadorami targów była wspomniana już Katarzyna Dziurska! Swoją obecnością zaszczycili targi – Adrianna Palka, Ewa Chodakowska, Michał Karmowski, Radosław Słodkiewicz, Norbert Tymczak, Ada Kaczmarek, Szymon Łada, Paula Mocior i wielu wielu innych.  
Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

 

Na wyróżnienie zasługują Partnerzy targów ESP Sport & Zdrowie, bez których impreza by się nie odbyła.

Partnerami targów były firmy – Puritan’s Pride, Olimp Sport Nutrition, Partner Debiutów PZKFITS – ION Hair Design, Partner Sprzętowy – Technogym, Klub partnerski – Zdrofit, Partner Zdrowej Żywności – Fitness Catering, Partner franczyzowy – Energie Fitness, Partner motoryzacyjny – Dealer Mini Zdunek.

 

Organizatorzy dziękują także Partnerom medialnym Sport dla Wszystkich oraz Branzafitness.com. 

 

 

III EDYCJA 2018

ESP: Targi Europe Sport Power tym razem zawitały do Krakowa!
W dniach 17 – 18 lutego 2018r. w Expo Kraków odbyły się targi fitness ESP, połączone z bardzo popularnymi w Polsce  zawodami kulturystycznymi Debiutami PZKFiTS.

To była już 3 edycja tego epickiego wydarzenia sportowego, które po raz pierwszy w ty roku zawitało do Krakowa. Impreza przyciągnęła liczne grono fanów sportu oraz przedstawicieli branży fitness. Przez bramy obiektu EXPO przewinęło się  18 522 osób.

Ponad 120 marek sportowych  prezentowało swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych. Nie zabrakło również przedstawicieli sprzętu fitness. Na targach pojawiło się wiele premierowych produktów. Każdy z uczestników mógł dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Targi ESP to przede wszystkim liczne imprezy towarzyszące

Oprócz strefy wystawienniczej odwiedzający targi mogli podziwiać i brać udział w wielu imprezach towarzyszących targom  takich jak:

Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS

Najpopularniejsze zawody kulturystyczne w Polsce przyciągnęły tłumy kibiców. Zgłosiło się ponad 300 zawodników, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Zawodom towarzyszyły niespotykane emocje. Złotym Sponsorem Debiutów kulturystycznych była firma ACTIVLAB SPORTS, a sponsorem generalnym ALL NUTRTITION. Srebrni Sponsorzy Debiutów Kulturystycznych były firmy PROPHARM NUTRITION oraz NUTREND, a partnerami RULE1PROTEIN, SCITEC NUTRTITION , TREC NUTRTITION.  

Europe Sport Academy

Konferencja szkoleniowa  z zakresu treningu, diety i suplementacji zgromadziła wiele osób, które chciały poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Dzielili się nią najlepsi eksperci z branży. Mateusz Donajski, Agnieszka Świtalska – Nawrocka, Magdalena Hajkiewicz, Karol Małecki, Gosia Flis, Grzegorz Kępa, Alicja Brodowiak i Łukasz Styra z firmy Synergy Clinic, Róża Gumienna z firmy Staropolanka, Marek Fischer, Michał Undra, Radek Słodkiewicz oraz  Mariusz Mróz. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA


Fani tego niezwykle widowiskowego sportu mogli podziwiać zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski. Była to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi sztukami walk.  Nie brakowało emocji oraz doskonałych i widowiskowych walk. Złotym Sponsorem Fight areny była firma DRAGON SPORTS, a partnerem medialnym MMA ROCKS.

Strefa Street Workout


Podczas targów odbyły się również zawody  Steet Workout Game of Bars. Najlepsi zawodnicy z Polski i z zagranicy pokazywali swoje nietuzinkowe umiejętności licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszy dzień zawodnicy zmierzyli się w kategorii Freestyle Superstars, a w drugi dzień w kategorii Weighted Mężczyzn oraz Kobiet. Pierwszy raz w Polsce mogliśmy podziwiać licznie zgromadzone zawodniczki tego trudnego sportu.

Crossfit LoginLab

Arena przygotowana przez doświadczony zespół HES zgromadziła blisko  50 teamów dwuosobowych rywalizując między sobą. Była to doskonała okazja do integracji. Publiczność mogła brać udział w warsztatach crossfitowych, które odbyły się drugiego dnia targów . Arena cieszyła się dużą popularnością wśród kibiców dopingujących biorące udział w zawodach zespoły.

Scena fitness

W samym sercu hal targowych mieściła się scena fitness, na której  bez przerwy odbywały się pokazy treningów i spotkania gwiazd  z fanami. Duże show zrobiła firma Jumpit prezentując treningi na trampolinach. Ekipa Warszawski Koks  przyciągnęła rzeszę swoich fanów, Damian Janikowski zrobił prawdziwą furorę. Drużyna 6pak.tv z z kolei  odpowiadała  na wiele pytań uczestników.  Oprócz tego uczestnicy podziwiali treningi Zumba Fitness Elta Polska, BLACKROLL Polska oraz firmy PILOXING.

Gwiazdy Fitness

Targi Europe Sport Power kojarzą się wszystkim z obecnością gwiazd fitness. Nie inaczej było w Krakowie. Ambasadorami targów byli Gosia Flis, Paula Mocior, Radosław Słodkiewicz, Tomasz Lech, Robert Piotrkowicz, Szymon Łada, czy ekipa z Warszawkiego Koksa.   Fani mogli zobaczyć na żywo m.in. Evelien Nellen, Benjamina Radic, Zsuzsanne Toldi, a także Piotrka Szeligę, czy Damiana Janikowskiego. Organizatorzy zaprosili na targi ponad 100 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Na wyróżnienie zasługują Sponsorzy i Partnerzy targów Europe Sport Power, bez których impreza by się nie odbyła.

Srebrnym Sponsorem wydarzenia była firma THAIGER NUTRACEUTICALS , Parterami wydarzenia były firmy NUTREND oraz SCITEC NUTRTITION,  a oficjalną wodą targów STAROPOLANKA.

Organizatorzy dziękują także Partnerom medialnym Sport dla Wszystkich oraz Branzafitness.com. 

 

      

 

 

II EDYCJA 2017

Ogromny sukces wydarzenia ESP: Europe Sport Power!

W dniach 11 – 12 lutego 2017 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się największe targi fitness w pierwszej połowie roku oraz najważniejsza impreza w życiu każdego, który interesuje się sportami sylwetkowymi - Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS.

REKORD!

Blisko 20 tys. osób w ciągu dwóch dni odwiedziło zabytkową Halę Stulecia.  W zawodach wzięła udział rekordowa liczba zawodników. Blisko 500 osób rywalizowało w 24 kategoriach oraz 5 kategoriach open.

Wystawcy targów w liczbie 100 prezentowali swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE TARGOM ESP

Targom towarzyszyły imprezy takie, takie jak

Europe Sport Academy

Uczestnicy targów mieli możliwość spotkania najbardziej znanych gwiazd fitness, gdzie na scenie głównej odbywały się treningi oraz spotkania z Michałem Karmowskim, grupą Warszawski Koks, Borysem Mańkowskim, Tomkiem Słodkiewiczem, Małgorzatą Flis, , czy Dianą Dudziak.

Absolutnym hitem okazało się spotkanie z legendą sportów sylwetkowych Kevinem Levronem.

Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA

Fani tego niezwykle widowiskowego sportu mogli podziwiać zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski. Była to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi sztukami walk.

Strefa Street Workout

Podczas targów odbyły się również pokazy Street Workout Showcase najlepszych zawodników z Polski oraz warsztaty na których początkujący adepci tego sportu mogli zapoznać się dyscypliną i rozpocząć swoją przygodę ze Steet workout.

GWIAZDY NA STOISKACH WYSTAWCÓW

Nie mogło zabraknąć największych gwiazd fitness. Fani mogli zobaczyć na żywo m.in. Kevina Levrona, Evelien Nellen, Benjamina Radic, Zsuzsanne Toldi, czy gwiazdy z Polski Michała Karmowskiego, Piotrka Szeligę, Tomka oraz Radka Słodkiewiczów, Krzysztofa Piekarza, Szymona Ładę, czy Damiana Janikowskiego. Organizatorzy zaprosili na targi ponad 100 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie.Organizatorzy dziękują srebrnym sponsorom 6pak Nutrition oraz Sport Definition, a także partnerom BioTechUSA, Nutrend, Scitec Nutrition i  już dzisiaj zapraszają na kolejną edycję targów ESP. 

 

I EDYCJA 2015

I edycja Europe Sport Power odbyła się 16-17.04.2015 w Hali Stulecia pod nazwą Wrocław Sport Power. W premierowej edycji odwiedziło nas 13 433 zwiedzających były to głównie osoby aktywne fizycznie. 

Podczas dwóch dni targowych swoją ofertę zaprezentowało 103 Wystawców z Polski oraz Zagranicy z 9 dycyplin sportowych. 

Po premierowej edycji wydarzenie Wrocław Sport Power zostało wybrane drugą imprezą w Polsce na której jest obecna strefa wystawiennicza ustępując tylko miejsce targom FIWE - Międzynarodowych Targach Branży Fitness & Wellness.

Podczas wydarzenia odbyło się wiele zawodów oraz wydarzeń towarzyszących między innymi:

I wiele innych

Obserwując zapotrzebowanie rynku zarówno od strony Zwiedzających jak i Wystawców postanowiliśmy rozszerzyć strefę Aren Sportowych powiększając ilość zawodów oraz dyscyplin w których odbywać się będą wydarzenia towarzyszące.