Wrocław

PL | EN

PODSUMOWANIE

 

W dniach 23 – 24 lutego 2019r. w AmberExpo Gdańsk odbyła się IV edycja targów fitness ESP. Tradycyjnie połączone były z kultowymi już w Polsce zawodami kulturystycznymi - Debiutami PZKFiTS.

Była to już kolejna edycja tego wydarzenia sportowego, które po raz pierwszy zawitało do Gdańska. Impreza przyciągnęła liczne grono fanów sportu oraz przedstawicieli branży fitness. Przez bramy obiektu EXPO przewinęło się 15 106 osób.

Ponad 120 marek sportowych  prezentowało swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych. Nie zabrakło również przedstawicieli sprzętu fitness. Na targach pojawiło się wiele premierowych produktów. Każdy z uczestników mógł dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Targi ESP to przede wszystkim liczne imprezy towarzyszące.

Oprócz strefy wystawienniczej odwiedzający targi mogli podziwiać i brać udział w wielu imprezach towarzyszących m.in.:

 

Debiuty kulturystyczne PZKFiTS
 

Najpopularniejsze zawody kulturystyczne w Polsce przyciągnęły tłumy kibiców. Zgłosiło się ponad 330 zawodników, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Zawodom towarzyszyły niespotykane emocje. Partnerem Zawodów była firma ION Hair Design, a Sponsorem Generalnym ALLNUTRITION. Partnerzy targów to – Puritans’s Pride i Olimp Sport Nutrition.