23-24 lutego 2019, Gdańsk

PL | EN

Konferencja Zdrowa Sylwetka

(23.02.2019, Sala C, wstęp tylko z biletem VIP)

 

Żywienie, trening, motywacja – oto trzy hasła, które zaprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki.

Jednak, aby prawidłowo je realizować, konieczna jest wiedza. Zdobędziesz ją podczas wykładów na Konferencji Zdrowa Sylwetka.
Wśród wykładowców pojawią się uznani Specjaliści, którzy przekażą Ci tajniki związane z doborem treningu i diety do zamierzonych celów.
Konferencja jest przeznaczna dla miłośników fitnessu, osób szukających motywacji do działania i takich, które już dbają o własne ciało, alw chcą zdobyć wiedzę, którą wykorzystają w praktyce.

 

    

 

Prelegenci

Adrianna Kalisz

Adrianna Kalisz- redaktorka magazynu KIF, trener personalny, instruktor fitness, miłośniczka ŻYCIA.
Z branżą związana od najmłodszych lat. Zaczynając -jako dziecko od przygody z tańcem, już w wieku 15. lat postawiła swoje pierwsze kroki jako instruktor fitness. Przez lata nauki i rozwijającej się pasji zdobyła ogromne doświadczenie pracując jako trener, instruktor, a także manager fitness. „Lekkie pióro” i żyłka dziennikarska pozwalają jej pisać dla jednego z czołowych branżowych pism.
Lata wielopłaszczyznowego działania w branży oraz praca z ludźmi zaszczepiła w niej zainteresowanie do obserwacji zachowań społecznych i tego, jaki wpływ na branżę fitness ma chociażby rozwijająca się popularność social mediów.
Lubi rozmawiać, obserwować i słuchać ludzi - dawać od siebie treści, które dają do myślenia i mogą skłaniać do refleksji.
Jak sama twierdzi: „Żadne dyplomy nie dają tyle, co doświadczenia” - zarówno doświadczeniami, jak i wiedzą podzieli się z Wami podczas swojej prelekcji na ESP pt.
„Jak odnaleźć się w obecnym fit-świecie?”.
Zawsze z uśmiechem i dobrą energią zaprasza Was serdecznie do udziału w swoim wykładzie, jak i całej imprezie ESP.
(TEMAT: Jak odnaleźć się w obecnym fit-świecie?)

Marta Kielak (dietetyk BeBio.pl) - Prelegent

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk w teamie Be Active Ewy Chodakowskiej. Współautorka książek „Zdrowe koktajle”, "Fit and Sweet" oraz publikacji prasowych i jadłospisów w magazynie „Be Active Dietetyka&Fitness”. Ekspert diety on-line BeDiet.pl. Tworząc plany dietetyczne dba o to, by przygotowane zgodnie z nimi posiłki były zdrowe, smaczne i łatwe w przygotowaniu.
(TEMAT: Fit desery pod lupą! Jak jeść pysznie, słodko i być fit.)

Bartłomiej Pomorski (Akademia Dietetyki Sportowej) - Prelegent

Prezes Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, właściciel i wykładowca Akademii Dietetyki Sportowej. Na co dzień prowadzi poradnię dietetyczną w Gdańsku, a jego głównym zainteresowaniem jest żywienie i suplementacja kobiet aktywnych fizycznie. W wolnych chwilach szlifuje swoje umiejętności na macie, trenują brazylijskie jiu-jitsu.
(TEMAT: Odchudzanie a menstruacja - jak uniknąć problemów zdrowotnych podczas redukcji masy ciała?)

Ajwen Dietetyka Kliniczna

(TEMAT: Ogłoszenie wkrótce)