Wrocław

PL | EN

KONFERENCJA „STREFA FITNESS W HOTELU”

(23.02.2019, Sala B, wstęp tylko z biletem "Strefa fitness w hotelu")

 

    

 

Partner konferencji:

 

Trenerzy

Anna Bogucka - (Holmes Place, ICON Fitness)

Krzysztof Pakulec - (Fit Management & Business)

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News czy Body Life. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń.

Piotr Dera - (Technogym)

Regional Sales Manager, ITP S.A. (oficjalny przedstawiciel marki Technogym w Polsce)

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Przez 15 lat związany z branżą farmaceutyczną, gdzie zajmował się obsługą kluczowych klientów i zarządzaniem zespołem przedstawicieli handlowych. Z wykształcenia biolog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Prywatnie miłośnik sportu, trenował wyczynowo tenis stołowy i rugby. Od 2017 sport i biznes to nierozłączne elementy jego życia zawodowego. Jako Regional Sales Manager marki Technogym w ITP S.A. zajmuje się profesjonalnym doradztwem w aranżacji i wyposażeniu stref fitness w klubach, hotelach, apartamentowcach, siłowniach domowych itp. Doradzał m.in. hotelom: Hampton by Hilton w Gdańsku, Radisson Gdańsk Wyspa Spichrzów czy Hamilton Świnoujście. Obecnie pracuje z kilkunastoma hotelami nad aranżacją i wyposażeniem na rok 2019 i 2020.

Sławomir Schirakowski - (KALA)

Specjalista ds. profesjonalnej aromatyzacji przestrzeni oraz neutralizacji zapachów.

Ziemowit Majewski - (Radisson Blu Sopot)

Agnieszka Deptuła - (SPACELAB)

SPACELAB to laboratorium przestrzeni, w którym powstają indywidualne projekty oparte o
zrozumienie kontekstu miejsca i potrzeb użytkownika. Specjalnością pracowni są min.
wnętrza siłowni i fitness projektowane jako synergia designu i technologii. Doświadczenia
zebrane w pracy nad projektami w różnych lokalizacjach i dla różnych grup klientów
zaowocowały stworzeniem idei GYM&FITNESS ARCHITEKT. To koncept projektowodoradczy
skierowany do tych klientów, którzy planują stworzyć wyrazisty, nowoczesny i
dobrze zaprojektowany fitness lub siłownię. Pracownia bazuje na praktycznej wiedzy z
czterech dziedzin : designu, architektury (przepisy i normy), wyposażenia oraz
projektowania usług w oparciu o design thinking.
Głównym projektantem studia jest Agnieszka Deptuła, architekt, której pasją stały się
projekty interior design.

Dawid Dziedzic - (NOVA Group)

Specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży fitness&wellness. Od początku kariery stara się znaleźć balans pomiędzy pasją zdrowego trybu życia a biznesowymi wyzwaniami tej branży. Podczas swojej kariery zarządzał wieloma klubami fitness (Pure Health& Fitness, Fitness Club 24, Total Fitness, Artis Wellness Club) oraz zajmował się sprzedażą sprzętu sportowego (TechnoGym Polska). W swojej codziennej pracy zajmował się strategicznym i operacyjnym zarządzaniem klubami fitness (mid i premium market) oraz zagadnieniami sprzedaży usług sportowych. Prowadził szereg szkoleń dla managerów i sales managerów w klubach fitness.

Obecnie od 1,5 roku zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness (NOVA GROUP), gdzie wprowadza wiedzę z zakresu branży fitness do hoteli i obiektów spa.

Prywatnie pasjonat sportu i certyfikowany trener personalny IFAA.