23-24 lutego 2019, Gdańsk

PL | EN

karta rabatowa

Jako uczestnik wydarzeń IC events masz możliwość skorzystania z karty rabatowej, którą otrzymasz uczestnicząc w eventach organizowanych przez naszą firmę IC events!

                

FIWE                   FEM

Użyj kodu rabatowego podanego na otrzymanej karcie i ciesz się możliwoścą zakupów w niższych cenach w sklepach naszych Partnerów.

Lista firm honorujących kartę IC events:


 

FIRMA: REAL PHARM
Real Pharm jest firmą specjalizującą się w produkcji Odżywek dla sportowców oraz suplementów diety. Przy produkcji bazujemy na surowcach najwyższej klasy, inwestując tym samym w zdrowie naszych Konsumentów. Oferujemy czyste składy bez zbędnych wypełniaczy gwarantując produkty najwyższej półki
RABAT: 7%
STRONA WWW: www.realpharm.eu

 

 

 

 

 


 

 

FIRMA: SPORTSWEAR Fitness & Bodybuilding wear.
Dystrybutor wysokiej jakości odzieży sportowej i akcesoriów treningowych. W ofercie wyłącznie marki premium.
 RABAT: 10%
STRONA WWW
www.SPORTSWEAR.pl

 


FIRMA: MONSTA CLOTHING
Odzież i akcesoria treningowe wyłącznie dla silnych osobowości. Zdecydowanie nie polecamy słabym, niezdecydowanym,niećwiczącym! Z astosowanie MMA, STRONGMAN, KULTURYSTYKA, FITNESS.
RABAT10%
STRONA WWW
www.MONSTA.pl

 

 


 FIRMA: NEBBIA
 NEBBIA jest producentem najwyższej jakości, sportowej odzieży na siłownię i do klubu fitness. Jest wiodącą marką      kreującą trendy modowe w branży odzieży sportowej i użytkowej. 
 RABAT10%
 STRONA WWW
www.NEBBIA.PL


FIRMA: XTRA BODY Studio EMS
XTRA BODY Studio EMS jest firmą prowadzącą treningi na innowacyjnym urządzeniu, które pozwalają osiągnąć oczekiwane rezultaty w 6-krotnie krótszym czasie niż na tradycyjnej siłowni. Pomagamy w pozbyciu się nadwagi, tkanki tłuszczowej, cellulitu, poprawieniu kondycji i ogólnej wydolności organizmu oraz zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, modelowaniu i ujędrnianiu ciała czy pozbyciu się bólu pleców, a to wszystko bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa.
RABAT: 5%
STRONA WWW: www.
xtrabody.pl

 

 


 

FIRMA: ACTIVLAB SPORT
Activlab Sport - suplementy i odżywki dla osób aktywnych, uprawiających sport na poziomie zawodowym, a także amatorskim. Jako jedni z nielicznych Polskich Marek posiadamy własny zakład produkcyjny i wysoko wyspecjalizowane laboratoria, które w rygorystyczny sposób kontrolują każdą partię produktową. Aktualnie budujemy kolejny nowoczesny zakład, który powstaje z myślą o dalszym rozwoju Activlab Sport. Jesteśmy jedyną Marką o tak szerokiej dostępności, nasze produkty można kupić w najlepszych sklepach z odżywkami, internecie, sieciach             sklepów sportowych oraz drogeriach i sieciach hipermarketów. Wysokiej klasy specjaliści, własna produkcja, najwyższa jakość, ponad dekada na polskim rynku suplementacji sportowej i ogromna rzesza zadowolonych Klientów to Activlab Sport.
RABAT: 20%
STRONA WWWwww.activlab.pl

 


FIRMA: WARSZAWSKI KOKS
Jesteśmy zespołem entuzjastów sportów siłowych, dzielących się swoją pasją i wiedzą z licznym, zaufanym gronem odbiorców. Oprócz odzieży sportowej oferujemy szeroki wybór produktów suplementacyjnych, jednak wyłącznie tych, które naszym zdaniem działają. Stawiamy na ciągły rozwój, zachowując wysoką jakość i dążąc do Państwa zadowolenia..


RABAT: 5%


STRONA WWW: www.wksklep.pl


FIRMA: LIVING FOOD


RABAT10%


STRONA WWWwww.living-food.com.pl